Pramogos / Paslaugos

Ypatingi pasiūlymai:

Visos sodybos kaina nuo 2000 € (6905,6 Lt) parai.

 

 

ŠVENTINĖS PRAMOGOS/PASLAUGOS

 

Poilsio centras "Nojaus Laivas" didelėms šventėms ar renginiams gali priimti iki 1500 žmonių vienu metu. Visada atrasime pakankamai vietos vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams, susitikimams ir kitoms šventėms.

 

Mes galime pasiūlyti viską ko reikia kiekvienai jūsų šventei:

  • Gyva muzika;
  • Ugnies šou;
  • Fejerverkai;

Skaityti plačiau »

 

PIRČIŲ KOMPLEKSAS

 

Kviečiam sušilti, atsipalaiduoti mini SPA vandens ir pirčių erdvėje. Ant ežero kranto Jūsų laukia japoniškos pirtys, kubilai, sūkurinė vonia, masažinė vonia. Pasikaitinti galėsite net 3 rūšių pirtyse - saunoje, garinėje, infraraudonųjų spindulių. Šalia jūsų paslaugoms rastinė rusiška pirtis. Pasikaitinę galėsite pajausti skrydžio malonumą čiuoždami į ežerą 25m. vandens nusileidimo kalneliu.

 

Mėgstantiems paplaukioti ar taip pasipliuškenti šiltuoju metų laiku Jūsų laukia pramoginis 15 m. baseinas su kaskadomis, povandeniniu masažine srove ir gultais.

Skaityti plačiau »

SPORTO AIKŠTYNAI

 

Sporto aikštynai, kuriuose galima žaisti pliažo tinklinį, mini futbolą. Karštą vasaros dieną, pušų, saulės, vandens apsuptyje nepaliks abejingų gamtos privalumams.

Teniso kortai, krepšinio, futbolo, tinklinio, badmintono aikštelės atitinkančios FIFA standartus norintiems aktyviai praleisti laiką, bei fiziškai pasportuoti tikrai suteiks galimybę bet kokios sporto šakos mėgėjui ar profesionalui.

Miške galite išbandyti jėgas šiaurietiškuoju vaikščiojimui ir dviračiais. Grupėms pasiūlysime orientacinį sportą.

Skaityti plačiau »

 

VANDENS PRAMOGOS

 

Siūlome 11 km. Ilgio ežere paplaukioti motorine valtimi, išbandyti vandens slides, vandens bananą, pripučiamus  ratus, pasiirstyti valtimis ar paminti vandens dviračius. Mėgėjai gali paplaukioti turistinėmis baidarėmis, kanoja. Jūsų laukia žvejyba (poledinė žvejyba žiemos metu).

Skaityti plačiau »

 

ŽIEMOS PRAMOGOS

 

Ledo ritulys, lygumų slidės, pačiūžos, rogutės, poledinė žvejyba, kinkynės su šunimis, ar rogės su arkliais padės jums aktyviai praleisti laiką be galo gražiame miške žemą..

Skaityti plačiau »

 

 

IŠKYLOS

 

Tiek vasaros, tiek žiemos sezonu organizuojame įvairias iškylas po aplink esantį Dzūkijos nacionalinį parką.

Organizuojame plaukimą baidarėmis - Merkio, Ūlos ir Grūdos upėmis. Iškylos dviračiais į dzūkijos nacionalinį parką. Grupėms siūlome išvykas į druskininkų „SNOW ARENA" slidinėjimo trasą. Žiemos sezonu organizuojame išvykas su šunų kinkiniais, rogėmis su pakinkytais arkliais ir dar daug kitų.

 

Skaityti plačiau »