Apgyvendinimas

„Nojaus Laive" Jūsų laukia komfortiški ir jaukumu apgaubiantys rastiniai nameliai. Kiekviename iš jų yra po du miegamuosius pirmame ir antrame aukšte. Atskiri įėjimai garantuos Jūsų privatumą. Kiekviename numeryje rasite visus patogumus: TV, mini virtuves su reikalingais indais, vonios kambarius su WC ir dušu ar vonia, dideles terasas, uždarus ar atvirus kiemelius su lauko židiniais, kubilus.

 

Kiekviena vila turi:

  • Atskirą pievelę aplink ir atskirą miško teritoriją kurioje galite leisti laiką;
  • Individualią automobilių stovėjimo aikštelę.

 

Ypatingi pasiūlymai poilsiautojams:

Nuo Sekmadienio iki Penktadienio, visos vilos kaina tik nuo 120 € (414,34 Lt) / para

Sodybos vizualizacija 3D formatu

 

ADMIROLO Vila

 

Vila skirta šventėms, pobūviams ar kitiems renginiams;

Viloje yra: 2 banketinės salės talpinančios iki  45 žm; virtuve, indai; Nakvynei įrengti keturi kambariai, kuriuose gali nakvoti 30 žm. Atskira teritorija, uždras kiemelis su lauko baldais ir skėčiais; Lauko židinys – kepsninė; Lauko pavėsinė – aludė.

 

Vilą galime paruošti, bet kokio tipo furšetui, banketui ar kitam rengniui. Pagal Jūsų pageidavimą galime papuošti sales tekstile, gėlėmis, balionais ar ktomis dekoracijomis.

 

Skaityti plačiau »

KONTRADMIROLO Vila

 

Dviejų liuksų vila ant ežero kranto. Puikiai tinka pretenzingam poilsiui. Viloje suderinta moderni prabanga ir rastinių namelių jaukumas. Abu liukso numeriai turi po atskirą įėjimą ir užima skirtingus aukštus. Privalumai: Svetainė su židiniu, šildomos grindys, burbulinė vonia, bidė, lauko židinys ir dar daugiau.

Skaityti plačiau »

 

KAPITONO Vila

 

Dviejų numerių vila prie pat baseino. Pirmame aukšte Liukso+ kambarys - puikiai tinkantis kokybiškam poilsiui. Interjere suderintos sodrios spalvos su modernia prabanga bei rąstinių namelių jaukumu. Antrame aukšte dviejų kambarių numeris tinkantis šeimyniniam poilsiui. Su visais įmanomais patogumais.

Skaityti plačiau »

 

KAPITONO LEITENANTO Vila

 

Vieno numerio vila tinkanti šeimyniniam poilsiui. 1-ame aukšte rasite jaukią svetainę su židiniu. TV, virtuve su pilnai integruota virtuvine įranga, reikalingus indus, WC, dušą, rankšluosčius, kvapnias dušo priemones. 2-ame aukšte du atskiri miegamieji su didelėmis dvigulėmis lovomis bei išskleidžiamais miegamaisiais foteliais, TV, didelis balkonas-terasa.

Skaityti plačiau »

 

KOMANDORO Vila

 

Vila su dviem Liukso klasės numeriais. Puikiai tinka ramiam poilsiui. Suderinti modernūs baldai bei rąstinių namų jaukumas. 1-ame bei 2-ame aukštuose įrengti du numeriai su miegamaisiais, didelėmis dvigulėmis lovomis, mini virtuve, šildomomis grindinis, kondicionieriumi, terasa arba balkonu ir minkštais baldais.

Skaityti plačiau »

 

KOMANDORO LEITENANTO Vila

 

Viloje įrengti 2 Liukso numeriai tinkantys puikiam poilsiui. Suderinti modernūs baldai ir rąstinių namų jaukumas. 1- ame bei 2-ame aukštuose įrengti du numeriai.

Skaityti plačiau »

 

LEITENANTO Vila

 

Vila skirta nedideliam pobūviui. Pirmame aukšte - mini banketinė salė, CD grotuvas, visi reikalingi indai, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, arbatinukas, krosnelė, kuri ne tik šildo ir priduoda jaukumo, bet ir kepsnį galima pasikepti, rusiška pirtelė. Antrame aukšte vienoje erdvėje yra 4 dvigulės lovos ir 2 viengulės lovos. Vila ant pačio ežero kranto, turi atskirą erdvę, lauko židinį, šalia namelio pirtis kubilas. Atskira mašinų stovėjimo aikštelė.

Skaityti plačiau »

 

VYR. LEITENANTO Vila

 

Vila skirta pobūviams, konferencijoms, seminarams ir kitoms didelėms šventėms švęsti. Talpinanti 100 ir daugiau žmonių. 3 banketinės salės, konferencijoms skirta įranga, 2 lauko terasos, uždara lauko pavėsinė-aludė, didelis kiemas su lauko baldais, skėčiai. Didžioji salė, kurioje prabanga puikiai dera su jaukumu, nustebins savo talpumu. Pagal Jūsų pageidavimus ją papuošime taip, kad pranoksime visus Jūsų lūkesčius. Šioje salėje Jūsų šventės taps nepamirštamomis!

Skaityti plačiau »

 

LAIVŪNŲ Vila

 

Vila su 3 kambariais nakvynei bei pirčių kompleksu ant ežero kranto. Pirmame aukšte - pirčių kompleksas. Pasikaitinti galėsite net 3 rūšių pirtyse - saunoje, garinėje, infraraudonųjų spindulių. Atsipalaiduoti galėsite burbulinėje vonioje. Šalia jūsų paslaugoms rastinė rusiška pirtis. Pasikaitinę galėsite nučiuožti 25 metrų ilgio čiuozykla į ežerą.

 

Antrame aukšte - 3 kambariai nakvynei. Pirmasis - 2 asmenims, dvi didelės erdvės atitinkamai 7 ir 8 asmenų nakvynei. WC, atskiras įėjimas.

Skaityti plačiau »